Doradca inwestycyjny Kraśnik

Doradca inwestycyjny Kraśnik

Doradca inwestycyjny

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona stała ona do handlu z zachowaniem dźwigni, na największych kryptowalutach. Przede każdym etapowi świetne rozwiązanie również dla pań dopiero zaczynających swoją okazję na ostatnim zbycie kiedy a dla aktywnych inwestorów. Z pewnością ogromny nacisk na wtedy zajmują mniejsze niż u konkurencji prowizje. Dużym przyczyny istnieje jeszcze mocno intuicyjny i łatwy w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny lubelskie

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wielkim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość sklepu jest zależna właśnie od wielkości lewara . Reasumując, przy dźwigni na pokładzie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na platformie nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układu do dolara. Podsumowując istnieje wtedy handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy również na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy a na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

gielda mon fex

Z pewnością, w układu do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma prosi o dużo korzystniejszą ofertę. Przede każdym dlatego, iż jej kontrakty nie mają specjalnych ram czasowych. Mogą zatem zostać anulowane w jakimkolwiek momencie.
Doradca inwestycyjny lubelskie

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X także możliwością handlu długimi i złymi sytuacjami na jeszcze 200 instrumentach. Do decyzji istnieje jeszcze dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex stanowi niezwykle przydatne. W sensu rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na bok konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy daną o prawu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w sensu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy prezentować. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do schowka lub mamy z kodu QR. Następnie, na podjęty przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w przeciągu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansę natychmiastowego nabycia kryptowalut. Łączy się to ale z pobraniem prowizji. Rzeczywiście istnieje wtedy powiązane z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty przenosi się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W zysku pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% od jakiejś sprzedaży lub od jakichś 10 USD, w współzależności od tego, jaka z opłat jest większa.

Doradca inwestycyjny lubelskie

Wypłata środków.
Wypłaty środków z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który zawierają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki dostarczane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i ceny.
Z pewnością samą z najwyższych korzyści Monfex są niskie ceny i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu również przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się też tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Podnosi on obecnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na pokładzie 2000 USD, po odjęciu prowizji i innych opłat stanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z zachowaniem dźwigni . Daje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Oznacza to, że zakład zawierany jest między giełdą a posiadaczami i zwraca się do grze przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z serii pożyczane są od innej strony. Wysokość danego biznesu jest natomiast ściśle skorelowana z wielkością używanej dźwigni. A oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do poważnych zysków, należy przecież mieć, iż handel przy wykorzystaniu dźwigni tworzy w dwie strony. Dlatego może przynieść ogromne zyski, ale jeszcze i całe straty. Dlatego też wskazany jest właściwy rozsądek i branie dźwigni dobrej do gustu posiadanej już nauki i sztuki.

Doradca inwestycyjny lubelskie

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest zupełnie bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest również system kiedy i metoda przetwarzana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany stanowi w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym przyczyny jest fakt, iż jako Konsument posiadasz dojazd do raportów i olejków z konta w jakimkolwiek momencie. W wszystkiej chwili możesz więcej się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa i kontroli naszych kont masz nadzieję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie wielkim zagrożeniem dla użytkownika może stanowić jedynie sam użytkownik, a tak właściwie niedostosowanie dźwigni do stanu nauce i sztuki gracza. Dlatego przed rozpoczęciem gry chwali się dokładne zaznajomienie się z placem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze też warto zastosować z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem istnieje te możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Programy” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje też handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych a do bloga zawierającego te informacje z działu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy oraz co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny lubelskie

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs platformy jest czysty i jasny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu ukazuje się główny panel. Po jego lewej stronie pomieszczone są te dane dotyczące salda oraz zysku, a i strat dla aktualnie wysokich pozycji. Jeszcze dużo praktycznym jest, że zostały tam też zamieszczone dane mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej odpowiedzialne są artykuły na temat dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza też na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z serii poniżej wykresu odpowiedzialne są opcje dotyczące zakupu kiedy i sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród ostatniego stopnia widoczna istnieje te cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali również o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Przydatne są one w zakładce ”Środki” na części głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest dumną polecenia podstawą do handlu z zachowaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona prosta, intuicyjna i dobra również dla początkujących kiedy oraz mocnych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi niewątpliwie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z serii anulowanie danego prawa w wszystkiej chwili. Dużym przyczyny istnieje jeszcze niewątpliwie aspekt, iż dla nabywców jest wygodna całodobowa infolinia. Z pewnością dużym jest, że wszystkiemu istnieje jeszcze przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną rolę odgrywa też przyjazne nastawienie do odbiorcę. Ponieważ dzięki łatwemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje możliwość na podwyższenie stanu naszych kwalifikacje w zabawie z dźwignią.

Doradca inwestycyjny lubelskie

Ogólnie w pełnym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem także dużo interesującą opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję systemu na przeprowadzane operacje i znaczną miarę i spokojny wstęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej problem każdy może bez problemu znaleźć na forach oraz w mediach społecznościowych.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments