Jak założyć własną agencję nieruchomości

Jak założyć własną agencję nieruchomości

mieszkanie Kołobrzeg

Obecnie w Polsce rynek nieruchomości rozkwita. Dlatego też agencja nieruchomości jest niewątpliwie właściwym i przy odrobinie starań przychodowym pomysłem na własny biznes.

Jak założyć biuro nieruchomości

Dużym ułatwieniem jest na pewno to, iż od roku 2014 agent nieruchomości nie musi starać się o pozyskanie licencji zawodowej.

Nim przystąpimy do załatwiania wszelakich formalności związanych z zakładaniem działalności, trzeba wiedzieć czym tak właściwie biuro nieruchomości się zajmuje.

kredyty Kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Pierwszorzędnym ich zajęciem jest pośredniczenie między stronami chcącymi nabyć, sprzedać lub użyczyć daną nieruchomość. Ponadto pracownicy pośrednictwa nieruchomości na potrzeby własnych interesantów potwierdzają stan prawny oraz rzeczywisty nieruchomości, prowadzą negocjacje między stronami.

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Powracając do wątku działalności gospodarczej, pracować w nieruchomościach może właściwie każdy, wystarczy że dysponuje zdolnością do czynności prawnych. Prowadzenie biura nieruchomości może występować w kliku odmianach: w formie jednoosobowej, spółki cywilnej, osobowej lub kapitałowej.

Warto też wiedzieć, iż taka działalność gospodarcza musi być ewidencjonowana jeśli chodzi o sprzedaż – wskazane będzie więc nabycie kasy fiskalnej.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments