Kobiety Mafii 2 Kamień Pomorski gdzie obejrzeć lub kupić?

Kobiety Mafii 2 Kamień Pomorski gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w własnych kinach 22 lutego 2019 roku, za toż w światowych kinach widzowie mogli go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski zgodnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto również wspomnieć o aktorach odgrywających istotne role. Wiadomo nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Łącznie z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 kierują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W drugiej części dostajemy wątki trzech różnych formy, które w bezpiecznym momencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która planuje poważne plany, żeby odmienić swoje mieszkanie na odpowiedniejsze. Zawiera ona kontrakt na wysoki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu potrzebuje ustawić się na całkowite życie. W obecnym samym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wynika z więzienia i musi sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe życie, przynajmniej nie stanowi dla niej toż oczywiste, ponieważ przez całe jej życie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej pory w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmianie Siekiera nadal umieszcza się w Maroko, gdzie poznaje swojego przyszłego męża Amira, który przedstawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest element Darii dodatkowo jej problem z Kolumbijczykami. Z stałych podstaw ta inwestycja nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do końcu tona kolumbijskiej kokainy jest umożliwić jej dominowanie nad rynkiem, jednak historia odbywa się utratą materiału i odpowiednimi problemami. Niania jest w długi wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, ale toż dziś Daria jest porządnie wykonana do innej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej prace bez męskich pleców i już uważa się na szczycie gangsterskiej drabiny. Zatem w jej problemu pojawiają się drugie i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) dodatkowo jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze uzupełniają się w spokój całej historii, dodając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w tym filmie i pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące muzyków i przypisywania ich z jakąś, ważną pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dopasował się w imprezę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko spośród obecnego, że potrafi wydusić z aktorów coś czego nie pokazali w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi całkiem stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją budowę w handel wielką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczby części filmu Vegi natomiast w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi chyba sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny części nie wydają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był przeznaczony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja unosi się do Maroko czy Kolumbii, to rzeczywiście tam rzuca się też plan filmowy. Dzięki temu obraz ukazuje się świetnie na ekranie. Widz oglądając go korzysta doświadczenie rzeczywistości i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest logiczny także z wszystkim nowym filmem stara się jakością wizualną przybliżać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z ekipą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z ekipą Game of Thrones. Wynik ich akcji jest jak wysoce pewny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem akcji z elementami komediowymi, gdzie mamy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą z niego fani dodatkowo im toż służy, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do rodzaju każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments