Pożyczki społecznościowe

Lombard Katowice idzie z duchem czasu, dlatego stale rozwijamy możliwości współpracy z nami. Dbając o interesy naszych klientów, specjalnie dla nich uruchomiliśmy możliwość udzielania w 100% bezpiecznych pożyczek społecznościowych online.

Czym jest pożyczka społecznościowa?

Wyjaśnienie jest bardzo proste. Pożyczką społecznościową nazywamy pożyczkę finansowaną przez osoby fizyczna za pośrednictwem platformy finansowej. Tłumacząc to na prosty język, Ty inwestujesz swoje środki w pożyczki, a my pilnujemy ich spłaty oraz przekazujemy Ci ustalone odsetki.

Kto może udzielać pożyczek społecznościowych?

Naszym partnerem zostać może każda osoba dysponująca dodatkowymi środkami, które chce zainwestować w pożyczki społecznościowe.

Jaka jest kwota wkładu?

Nie mamy żadnej minimalnej ani maksymalnej kwoty, jaką możesz zainwestować. Pożyczasz ile chcesz i komu chcesz.

Dlaczego udzielanie pożyczek społecznościowych jest całkowicie bezpieczne?

Każda udzielona przez nas pożyczka społecznościowa zabezpieczona jest przedmiotem zastawu. Jego wartość jest większa niż kwota pożyczki, dlatego, jeśli pożyczkobiorca nie spłaci zadłużenia na czas, zarabiasz jeszcze więcej. Ewentualną sprzedażą przedmiotu zastawu zajmuje się Lombard Katowice, dlatego nie musisz się o nic martwić. Jeśli nie uda się nam go sprzedać w ciągu miesiąca, spłacimy Cię z własnej kieszeni.

Jak zarabiać na pożyczkach społecznościowych?

Pierwsze zyski osiągniesz po miesiącu od udzielenia pierwszej pożyczki. Składają się na nie: oprocentowanie z udzielonej pożyczki, odsetki za nieterminową spłatę, zysk z ewentualnej sprzedaży przedmiotu zastawu.

Co zyskujesz, nawiązując współpracę z Lombard Katowice?

  1. Dostęp do innowacyjnej platformy internetowej – znajdziesz tam wszystkich klientów chcących wziąć pożyczkę, ich dane osobowe, wysokość pożyczki, oferowany przedmiot zastawu – sam wybierasz komu oraz ile pożyczysz. Ponadto masz wygodny dostęp do wszystkich zainwestowanych środków, możesz je wypłacać lub inwestować w kolejne pożyczki społecznościowe bez ograniczeń.
  2. Pewnego i stabilnego wspólnika, który dba o Twoje interesy. Lombard Katowice nie jest firmą widmo, nasza działalność jest w 100% legalna i podlega kontroli Urzędu Skarbowego oraz Komisji Nadzoru Finansowego, dlatego nie musisz się martwić, że zostaniesz oszukany.
  3. Dodatkowe źródło dochodów, które po kilku miesiącach może zastąpić nawet Twoją pensję. Nasi wspólnicy osiągają zyski na stabilnym poziomie w każdym miesiącu współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z Lombard Katowice skontaktuj się z naszym pracownikiem mailowo, telefonicznie lub w formularzu online, a wytłumaczy Ci dokładnie wszystkie warunki współpracy.