Promocje na OBI Tychowo

Promocje na OBI Tychowo

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to niepowtarzalny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, służy on wrażenie sterylności, tak przecież lubianej w ostatnim tle. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z możliwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w pewnym stylu.

Promocje na OBI Sławno

Chociaż nie mniej popularną propozycją jest budowanie bieli z nowymi kolorami, i tymiż o wielkim nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeśli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak oraz owe w mocnych kolorach. Należy przecież pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na duże dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które i ją ożywią.

Promocje na OBI Sławno

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel powinien zwrócić opinię na to, aby każde meble łazienkowe i wyposażenia sanitarne ubiegły w ostatnim jednym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Gdy jednak obawiamy się monotonii, głównie w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o nowych fakturach. Ciekawą opcją a również bardzo atrakcyjną są płytki z przepisami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie ukazuje się także naturalne drewno, które możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Sławno

Światło w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze umieszczają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie dlatego, że światło odkłada się od jasnego koloru oraz niezwykle rozświetla pomieszczenie. Istnieje obecne zasadnicza zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą także zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się także duże lustro nad umywalką, które również rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na ogromną pomysłowość w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć całą gamę produktów widocznych na kartce producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na duży połysk będą dodatkowo odbijały światło, jednak należy pamiętać, że zbyt wielu bieli sprawi, że pomieszczenie odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien być na obserwacji to, że meble łazienkowe i zapachy mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Sławno