Skup samochodów Świnoujście tel 887 332 665

Skup samochodów Świnoujście tel 887 332 665

Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Jeżeli posiadasz pojazd i wymagasz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na wolny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Moryń tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacji jest korzystanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na okres trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci proste zasady i gwarancję uczciwości. Nie żądamy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego dobra – możesz z niego zarabiać, tak jak do tej pory. Możesz dostać dotację na dowlony cel a bez zadania jest, czy posiadasz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje dotyczące naszej praktyce i przekonaj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z swoich agentów.

Skup samochodów Moryń tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę wymagasz stanowić wyjątkowym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na krajowej stronie internetowej, patrząc w nim kwotę pożyczki i czas spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik przygotowany przez nasz układ, który istnieje do Twojej sił na karcie głównej.

3. Po wypełnieniu wszystkich określonych w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w ciągu paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier dostarczy Ci wszelkie potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na określone przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w twarze samochodu stanowimy w bycie pożyczyć Ci godniejszą ilość pieniędzy, niż w sukcesu pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Moryń tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci zapewnią Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla a zagranicznych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z bliskim agentem.

Skup samochodów Moryń tel 887 332 665

Jakie materiały muszę umieć, aby osiągnąć pożyczkę?

Nie potrzebujemy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako prawdziwego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby osiągnąć pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Są obecne : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co to istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która planuje, że kredytobiorca przebywa na firmę świadczącą kredytu, prawo własności sprzętu będącego celem zastawu. Na miary umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w prostym posiadaniu, oraz firma pożyczkowa daje mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a ponadto płaci za jego eksloatację, tak jak traktowało to stanowisko do tej pory. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań wychodzących z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Moryń tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments