Współpraca

Jesteś właścicielem małego lombardu, jednak nowelizacja ustawy zmusza Cię do jego zamknięcia? Kwota zabezpieczenia finansowego, narzucona przez ministerstwo, jest dla Ciebie nierealna do osiągnięcia? Chcesz nawiązać współpracę z silnym, prężnie działającym na rynku wspólnikiem? Przerażają Cię formalności związane z prowadzeniem lombardu – Urzędy Skarbowe lub Komisje Nadzoru Finansowego śnią Ci się po nocach?

Kliknij i zacznij zarabiać

My stale rozszerzamy możliwości podjęcia współpracy z Lombard Katowice, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów, dlatego mamy rozwiązanie na wszystkie powyższe problemy. Jeśli prowadzisz mały lombard lub wręcz przeciwnie – chciałbyś go otworzyć – nie mogłeś lepiej trafić. Lombard Katowice oferuje współpracę dla każdego, kto chce prowadzić lombard pod skrzydłami najsilniejszej firmy w Polsce. Jeśli zdecydujesz się na wstąpienie do grona naszych wspólników, zyskasz:

 

  1. Odciążenie z konieczności prowadzenia skomplikowanej dokumentacji, niezbędnej dla Urzędów Skarbowych oraz Komisji Nadzoru Finansowego. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z prowadzeniem lombardu oraz udzielaniem pożyczek pod zastaw, które w świetle nowej ustawy, traktowane są jako produkt finansowy. Oczywiście na każdym etapie współpracy masz pełen wgląd w dokumentacje swojej działalności oraz realny wpływ na obieg dokumentów.

 

  1. Silnego i niezależnego wspólnika, który wesprze Cię w każdym problemie. Nasze doświadczenie zdobyte przez kilkanaście lat działalności na tym rynku pomoże Ci nie tylko w codziennym prowadzeniu biznesu, ale także jego skutecznym rozwoju. Każdy z naszych wspólników jest w stałym kontakcie ze swoim opiekunek, który wspiera oraz rozwiewa wszystkie problemy i wątpliwości.

 

  1. Możliwość budowania na rynku stabilnej marki, opierającej się na wzajemnym szacunku oraz dzieleniu się nabytym doświadczeniem. Nasz program partnerski pozwala na budowanie własnej, odrębnej grupy pracowników, którymi będziesz samodzielnie zarządzał.

 

  1. Dostęp do specjalnej platformy pośredniczącej w udzielaniu pożyczek długoterminowych oraz chwilówek znanych parabanków. Pod naszymi skrzydłami z pewnością nigdy nie zabraknie Ci klientów, a udzielając pożyczek pośrednicząc firmom takim jak Vivus czy Expres Kasa, zbudujesz pozytywny wizerunek dla swojej działalności.

 

  1. Możliwość pożyczenia pieniędzy na rozwój Twojego biznesu. Zależy nam na stabilnym rozwoju całej naszej firmy, dlatego każdy z naszych wspólników ma dostęp do nisko oprocentowanej pożyczki na rozwinięcie swojej firmy.

Lombard współpraca

Jaki jest haczyk?

Od swoich klientów oczekujemy uczciwości, dlatego my sami jesteśmy wobec nich uczciwi. Zasady naszej współpracy są jasno określone jeszcze przed podpisaniem dokumentów. Nie znajdziesz w nich żadnych haczyków ani ukrytych aneksów.

 

Z kim chcemy współpracować?

Współpracę chcemy nawiązywać z osobami mocno nastawionymi na odniesienie sukcesu, pracowitymi, ambitnymi oraz uczciwymi. Jedynym warunkiem jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej oraz przestrzeni nadającej się na magazyn zastawianych przedmiotów.

 

Jak będziesz zarabiać?

Nasza firma zaoferuje Ci stałą miesięczną prowizję, której wysokość negocjujemy indywidualnie podczas podpisywania umowy. Twoim zyskiem są także prowizje za magazynowanie przedmiotów zastawu, odsetki od każdej pożyczki. Zyskać możesz także na nieterminowych spłatach udzielonych pożyczek oraz opłatach związanych z opóźnianiem ostatecznego terminu spłaty. Zysk ze sprzedaży wszystkich niewykupionych przedmiotów zastawu także jest dla Ciebie – nie pobierzemy za to nawet prowizji.

 

Jak możesz nawiązać z nami współpracę?

Jeśli powyższe warunki są dla Ciebie jasne oraz spełniasz nasze oczekiwania, skontaktuj się z naszymi pracownikami telefonicznie lub w wiadomości e-mail. Odpowiedź zwrotną uzyskasz w ciągu kilku dni, będą w niej opisane dokładne warunki współpracy oraz możliwości jej prawnego nawiązania.